Re invest OÜ, kinnisvara tagatisel laenu ehk hüpoteeklaenu andja.

Remondilaen

Re Invest » Remondilaen

Remondilaen aitab keerulised tööd muuta lihtsaks

Paljude inimeste jaoks on enda kodu korras hoidmine või uuendamine äärmiselt oluline. Saame sellest täielikult aru ning sellepärast leiab meie valikust remondilaenud, mis on ideaalne võimalus kiiresti enda kodu remont teostada. 

Kuna mõned remonttööd võivad olla küllaltki kulukad, siis on suure väljamineku tegemine rahaliselt suur otsus. Selle arvelt võib kannatada näiteks igapäevane elu. Küll aga on võimalik laenu abil jagada see kulu pikema perioodi peale.

Kinnisvara väärtuse säilitamine või lausa tõstmine on äärmiselt oluline. Sellepärast on Re Invest OÜ sinu jaoks olemas ning tuleb appi ka kõige keerukamate lahenduste puhul. Hoolimata sellest, kas soovid paigaldada uue põranda või hoopis teha vannitoas täieliku remondi – oleme olemas. Vali välja enda jaoks sobiva suurusega laen ning esita taotlus.

Remondilaenud on lihtne alternatiiv raha kogumisele

Raha kogumine enda kodu remontimiseks võib olla pikk protsess ning selle aja jooksul võib sinu kodu vajada juba suuremaid investeeringuid. Seega on tegemist lõputu ringiga, millele järgi tõenäoliselt ei jõua. Remondi laen on alternatiiv raha kogumisele ning aitab teil remondiga koheselt alustada. Selliselt ei pea sa kuid või aastaid ootama, et saaksid kodu jälle ilusaks teha. Samuti võib selle aja jooksul tekkida ootamatuid väljaminekuid, mille katteks vahendeid ei ole.

Enne laenu võtmist tuleb loomulikult koostada korrektne eelarve ning sinna lisada näiteks 10% ootamatuteks kuludeks. Ehitus ja remont on alati väga ettearvamatud ning kunagi ei ole võimalik täiesti täpselt ette näha kõiki ootamatusi. 

Remondi eelarves tasub kindlasti jälgida järgmist:

 • Materjalide kulu
 • Tööjõule kuluv raha
 • Transport
 • Ootamatud lisakulutused
 • Vajadusel dokumentatsiooni vormistamine

 

Peale eelarve koostamist esita antud summale laenutaotlus ning saad vastuse enda taotlusele kiiresti. Kindlasti arvesta eelarves ka sellega, et materjalide hinnad võivad vahepeal märkimisväärselt muutuda.

Remondilaenu kalkulaator näitab täpselt ära kulu

Peale eelarve koostamist on järgmine samm võtta remondilaenu kalkulaator ning vaadata, milliseks võib kujuneda kuumakse. Kuna tegemist on kõigest kalkulaatoriga ning mitte laenupakkumisega, siis võib selle tulemus pisut erineda sulle pakutavatest tingimustest. Siiski on sul võimalik teada saada suurusjärk ning millise igakuise kuluga peaksid arvestama. Sõltuvalt summa suurusest ja perioodi pikkusest võib kuumakse olla väga erinev ning sellepärast soovitame proovida erinevate summade ja perioodidega kalkuleerimist.

Remont on küll räpane ning ebameeldiv tegevus, kuid seda kiiresti tehes tänu laenurahale on võimalik ebamugavust vähendada. Tööjõud ja materjalid lähevad järjest kallimaks ning sellest tingituna võib raha kogumine olla protsess, mille käigus jõuavad hinnad eest ära minna. Vali usaldusväärne remondilaen ning muuda enda kodu taas stiilseks ja säravaks. Kinnisvara hind tõuseb ning saad elada paigas, mis on tõesti kena ja hoolitsetud.

Kinnisvara tagatisel laenu põhitingimused:

 • Laen kinnisvara tagatisel on mõeldud nii  eraisikule kui ka ettevõttele
 • Laenusumma alates 5 000 EUR kuni 300 000 EUR
 • Intessimäär alates 9% aastas
 • Laenu periood 1 kuu kuni 20 aastat. Kinnisvara tagatisel laen on võimalik tagastada ka ennetähtaegselt
 • Laenusumma kuni 70% tagatisega turuväärtusest, lisa tagatise korral kuni 100%
 • Laenu lepingutasu alates 1% laenu summast, kuid mitte vähem, kui 150 EUR
 • Laenu tagatiseks olevale kinnisvarale seatakse I järjekorra hüpoteek Re Invest OÜ kasuks
 • Laenuperioodi vältel peab tagatis olema kindlustatud hüpoteegi suuruses summas ning kindlustuspoliisil soodustatud isikuks märgitakse Re Invest OÜ

Remondilaen

Nii väiksema kui suurema unistuse täitmiseks! Võta meiega ühendust täites allolev taotlus. Kõik antud väljad on vajalikud taotluse esitamiseks. Tutvu ka meie privaatsuspoliitikaga.

  Part of re invest logo

  Re Invest OÜ