Re invest OÜ, kinnisvara tagatisel laenu ehk hüpoteeklaenu andja.

Projektilaen

Re Invest » Projektilaen

Ideede finantseerimiseks on mitmeid erinevaid võimalusi

Tihti arvavad inimesed, et enda ideede teostamiseks või ettevõtte arendamiseks on vaja raha koguda ning alles peale seda võib teha investeeringuid. Tegelikult on mõistlikum suuremate vahenditega panustada ettevõtte arengusse ning läbi selle muuta see kiiremini efektiivseks. Tegemist on loomulikult riskiga, kuid selle positiivsed küljed kaaluvad kindlasti üle negatiivsed. Milleks oodata mitmeid kuid või aastaid ning lasta selle aja jooksul konkurentidel eest ära minna. Kõik Re Invest OÜ laenud on mõeldud sinu huve silmaspidades ning pakuvad abi ka keerulistes olukordades.

Äridega seotud maailmas on konkurents väga tihe ning kõik üritavad enda turuosa kaitsta ning suurendada. Sellisel maastikul ilma rahata ellu jääda on praktiliselt keeruline või äärmiselt raske. Inimesed kipuvad ära unustama ka tõsiasja, et projektilaen on nende jaoks koguaeg tegelikult olemas ning kõigest ühe taotluse kaugusel. Koosta endale eelarve, plaan ning tutvu kalkulaatori poolt pakutavate tingimustega. 

Juhime tähelepanu sellele, et kalkulaatoris olevad summad ei pruugi olla samad, mis teile pakutavas laenus.

Projektilaen annab võimaluse teha tähtsad otsused kiirelt

Tähtsad otsused kuuluvad iga äritegevuse juurde. Olgu selleks mõne seadme soetamine, digitaalse platvormi arendus või hoopis uute töötajate palkamine, mis võtab alguses raha. Aja jooksul suudavad uued töötajad selle raha tagasi teenida, kuid väljaõppe perioodil on tegemist ettevõttele kuluga. 

Järgnevat punktid kirjeldavad lühidalt, millised peamisi võimalusi projektilaen sulle annab:

 • Kiirem kasv läbi suuremate investeeringute
 • Uute seadmete või materjalide soetamine
 • Uute töötajate leidmine ja värbamine
 • Kiire ja lihtne laenutaotluse protsess

 

Antud punktid on kõigest mõned näited sellest, kuidas enda ideed muuta reaalsuseks. Iga ettevõtja teab täpselt, milleks tal raha on vaja ning milliseid eeliseid see teiste ees loob. Milleks tammuda sama koha peal, kui on võimalik enda ettevõttele kiirelt raha juurde saada ning sellega enda ideed teostada. 

Ideede finantseerimiseks ei pea alati kulutama palju aega

Kohati arvavad inimesed, et ideede finantseerimiseks peab olema loodud täiuslik äriplaan, milles ei ole ühtegi viga ja kõik toimib valatult. Tegelikult on ettevõtlus väga kiiresti muutuv keskkond, kus ei ole võimalik kõiki tegureid ette näha ning nendega arvestada. Küll aga aitab raha neid leevendada või hoopis enda kasuks pöörata. 

Kujutagem olukorda, kus teil on võimalik osta toormaterjali 20% soodsamalt, kuid ette on antud minimaalne kogus. Kahjuks teie rahalised vahendid seda kogust osta ei võimalda.

Aastate jooksul oleme aidanud paljudel ettevõtjatel enda ideed teostada ning läbi selle kasvatada ka Eesti majandust. Soovime pakkuda maksimaalselt paindlikku teenust ning kõrget kvaliteeti, et saaksid kogu rõhu panna ettevõtte arendamisse, mitte raha otsimisse. 

Tee läbimõeldud otsus juba täna ja esita taotlus meie veebilehel.

Kinnisvara tagatisel laenu põhitingimused:

 • Laen kinnisvara tagatisel on mõeldud nii  eraisikule kui ka ettevõttele
 • Laenusumma alates 5 000 EUR kuni 300 000 EUR
 • Intessimäär alates 9% aastas
 • Laenu periood 1 kuu kuni 20 aastat. Kinnisvara tagatisel laen on võimalik tagastada ka ennetähtaegselt
 • Laenusumma kuni 70% tagatisega turuväärtusest, lisa tagatise korral kuni 100%
 • Laenu lepingutasu alates 1% laenu summast, kuid mitte vähem, kui 150 EUR
 • Laenu tagatiseks olevale kinnisvarale seatakse I järjekorra hüpoteek Re Invest OÜ kasuks
 • Laenuperioodi vältel peab tagatis olema kindlustatud hüpoteegi suuruses summas ning kindlustuspoliisil soodustatud isikuks märgitakse Re Invest OÜ

Ärilaen ettevõttele


Vajad käibevahendeid, laenu mõne projekti elluviimiseks või rahastada ootamatuid väljaminekuid? Võta meiega ühendust täites allolev taotlus. Kõik antud väljad on vajalikud taotluse esitamiseks. Tutvu ka meie privaatsuspoliitikaga.

  Part of re invest logo

  Re Invest OÜ