Re invest OÜ, kinnisvara tagatisel laenu ehk hüpoteeklaenu andja.

Refinantseerimislaen

Võta kontroll oma finantsolukorra üle ja säästa!

Kas oled mures mitmete laenude ja kõrgete intressimäärade pärast? Refinantseerimislaen kinnisvara tagatisel on nutikas valik, mis võimaldab sul koondada oma olemasolevad laenud üheks mugavaks laenuks – näiteks on sul mitmed kiirlaenud ning kõrgete intressidega väikelaenud pankadest, siis on  refinantseerimislaen kinnisvara tagatisel just sulle sobiv laenutoode.

Refinantseerimislaen sobib ka inimestele, kellel on juba olemasolev laen kinnisvara tagatisel ehk hüpoteeklaen, sest aastaid tagasi võetud laenu intressimäär (koos euriboriga) võib olla tänasel päeval liigselt kõrge.

Refinantseerimislaen kinnisvara tagatisel võimaldab saada paremaid laenutingimusi, madalamat intressimäära ja pikemat tagasimakseperioodi. Refinantseerimislaen on paindlik viis oma rahalise koormuse vähendamiseks ja mugavamaks haldamiseks.

Kasutades refinantseerimislaenu, saad suurema finantsvabaduse, sest üks laen tähendab vähem makseid ja selgemat ülevaadet oma finantskohustustest. 

Re Invest OÜ on usaldusväärne laenuandja, kes pakub sulle häid tingimusi ja aitab sul astuda kindlaid samme oma finantsolukorra paremaks muutmiseks.

Mõtle läbi oma eesmärgid ja konsulteeri meiega, et teha otsus, mis toetab sinu rahalisi eesmärke ja viib sind lähemale finantsilisele kindlustundele.

Kinnisvara tagatisel laenu põhitingimused:

 • Laen kinnisvara tagatisel on mõeldud nii  eraisikule kui ka ettevõttele
 • Laenusumma alates 5 000 EUR kuni 300 000 EUR
 • Intessimäär alates 9% aastas
 • Laenu periood 1 kuu kuni 20 aastat. Kinnisvara tagatisel laen on võimalik tagastada ka ennetähtaegselt
 • Laenusumma kuni 70% tagatisega turuväärtusest, lisa tagatise korral kuni 100%
 • Laenu lepingutasu alates 1% laenu summast, kuid mitte vähem, kui 150 EUR
 • Laenu tagatiseks olevale kinnisvarale seatakse I järjekorra hüpoteek Re Invest OÜ kasuks
 • Laenuperioodi vältel peab tagatis olema kindlustatud hüpoteegi suuruses summas ning kindlustuspoliisil soodustatud isikuks märgitakse Re Invest OÜ

Refinantseerimislaen 

Nii väiksema kui suurema unistuse täitmiseks! Võta meiega ühendust täites allolev taotlus. Kõik antud väljad on vajalikud taotluse esitamiseks. Tutvu ka meie privaatsuspoliitikaga.

  Part of re invest logo

  Re Invest OÜ