Re invest OÜ, kinnisvara tagatisel laenu ehk hüpoteeklaenu andja.

Refinantseerimislaen muudab igakuised kulud väiksemaks

Re Invest » Refinsntseerimislaen

Erinevate laenudega inimesed võivad olla olukorras, kus igakuised maksed hakkavad käima üle jõu. Selle vastu on aga olemas lahendus, mida paljud ei kasuta. Re Invest OÜ pakub enda klientidele võimalust olemasolevaid laene finantseerida. Lühidalt öeldes tähendab see seda, et võlgnevuse refinantseerimine aitab teil vähendada igakuiseid makseid. Meie poolt pakutav intress on väiksem, kui teie olemasolevatel ilma tagatiseta laenudel.

Paljude inimeste jaoks tundub, et tegemist on keerulise protsessiga, kuid meie spetsialistide abiga on see protsess kiire ja lihtne. Meie poolt pakutab refinantseerimine kinnisvara tagatisel aitab teil muuta igakuised kulud väiksemaks ning läbi selle tasuda laen kiiremalt. Ootamatute kulutuste pärast ei pea enam nii palju muretsema ning saate enda finantsasjad paremini korda. Enda rahaasjade korrashoid on äärmiselt oluline ning igasuguste ebavajalike kulude leidmine ja likvideerimine peaks olema kõigi eesmärgiks.

Laenu refinantseerimine aitab vältida viiviseid

Laenu uuesti rahastamine on strateegia, mis võimaldab laenuvõtjatel uuendada olemasolevaid laenulepinguid soodsamatel tingimustel, mis aitab vältida viiviseid ja suurendada rahalist stabiilsust. Kui teil on mitu laenu erinevate intressimäärade ja tagasimakseperioodidega, võib nende konsolideerimine üheks laenuks oluliselt lihtsustada teie finantsjuhtimist.

See mitte ainult ei vähenda viivituste riski, vaid võib ka alandada teie igakuist maksekohustust, muutes eelarve koostamise lihtsamaks. Lisaks pakub refinantseerimislaen võimalust saada madalam intressimäär, mis võib oluliselt vähendada laenu kogukulu pikemas perspektiivis. Seda eriti olukorras, kus turutingimused on muutunud soodsamaks või teie krediidivõime on paranenud. Madalamad intressimäärad võivad vähendada teie finantskoormust, luues suurema puhvri ootamatute kulude või sissetuleku muutuste jaoks.

Refinantseerimis laen aitab ka vähendada laenulepingute keerukust. Kui teil on mitu laenu erinevate maksetähtaegade ja tingimustega, võib nende konsolideerimine muuta maksetähtaegade järgimise lihtsamaks. Ühe laenu puhul on maksegraafikut kergem jälgida, mis aitab vältida viiviseid ja trahve. Nii saab refinantseerimine aidata luua stabiilsemat ja prognoositavamat rahalist tulevikku. 

Meie laen kinnisvara tagatisel võib olla teie jaoks just see lahendus, mida olete pikalt otsinud. Võtke meiega ühendust ning leiame teile parima lahenduse.

Headel tingimustel refinantseerimislaen on meie juures olemas

Meie refinantseerimine pakub laenuvõtjatele suurepärast võimalust oma olemasolevad laenud ümber struktureerida, muutes nende haldamise lihtsamaks ja soodsamaks. Kui teil on mitu laenu erinevate tingimustega, võib refinantseerimine aidata ühendada need üheks laenuks, millel on selge ja lihtne maksegraafik. See võib vähendada finantsstressi ja vältida segadust erinevate maksetähtaegade tõttu. Et selgitada parim refinantseerimislaen, on mõistlik võtta mitu pakkumist erinevatelt krediidiandjatelt. 

Lisaks sellele võib refinantseerimine kinnisvara tagatisel olla soodsam, kuna see võimaldab taotleda madalamat intressimäära kui teie praegused laenud. Madalam intressimäär võib oluliselt vähendada teie laenu kogukulu, muutes teie igakuiseid makseid taskukohasemaks.

Meie refinantseerimislaenuga saate ka paindlikkust laenu tagasimaksetingimuste osas. See tähendab, et saate valida tagasimakseperioodi, mis sobib teie eelarve ja eesmärkidega. Lisaks pakub meie laenutoode suurepärast klienditeenindust, mis on alati valmis teid aitama. Üks laenuvõtmise olulisemaid aspekte on usaldusväärne ja abivalmis klienditeenindus, mis tagab sujuva kogemuse.

Re Invest OÜ poolt pakutava refinantseerimislaenu eeliste hulka kuuluvad:

 • Võimalus ühendada mitu laenu üheks
 • Madalam intressimäär, mis vähendab laenu kogukulu
 • Paindlik tagasimakseperiood, mis sobib teie vajadustega
 • Lihtsam laenude haldamine ühe selge maksegraafiku abil
 • Sõbralik ja abivalmis klienditeenindus, mis toetab teid kogu protsessi vältel

Tutvu lähemalt meie erinevate võimalustega ning leia ka endale võimalused, kuidas raha säästa. Refinantseerimine on selleks üks kõige lihtsamaid lahendusi, mis võtab vähe aega ning tulemus on kiirelt näha.

Kinnisvara tagatisel laenu põhitingimused:

 • Laen kinnisvara tagatisel on mõeldud nii  eraisikule kui ka ettevõttele
 • Laenusumma alates 5 000 EUR kuni 300 000 EUR
 • Intessimäär alates 9% aastas
 • Laenu periood 1 kuu kuni 20 aastat. Kinnisvara tagatisel laen on võimalik tagastada ka ennetähtaegselt
 • Laenusumma kuni 70% tagatisega turuväärtusest, lisa tagatise korral kuni 100%
 • Laenu lepingutasu alates 1% laenu summast, kuid mitte vähem, kui 150 EUR
 • Laenu tagatiseks olevale kinnisvarale seatakse I järjekorra hüpoteek Re Invest OÜ kasuks
 • Laenuperioodi vältel peab tagatis olema kindlustatud hüpoteegi suuruses summas ning kindlustuspoliisil soodustatud isikuks märgitakse Re Invest OÜ

Refinantseerimislaen 

Nii väiksema kui suurema unistuse täitmiseks! Võta meiega ühendust täites allolev taotlus. Kõik antud väljad on vajalikud taotluse esitamiseks. Tutvu ka meie privaatsuspoliitikaga.

  Part of re invest logo

  Re Invest OÜ