Re invest OÜ, kinnisvara tagatisel laenu ehk hüpoteeklaenu andja.

Küpsiste
kasutamine

Re Invest » Küpsiste kasutamine

Re Invest OÜ veebilehe küpsiste kasutamise põhimõtted

Meie veebilehel www.reinvest.ee rakendatakse küpsiseid, mis aitavad meil parandada kasutajakogemust.

Palume tähelepanu pöörata sellele, et Re Invest OÜ kodulehe sirvimisel olete andnud oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Samas on oluline märkida, et Re Invest OÜ ei kogu küpsiste abil kasutaja isikuandmeid ega töötle neid.

Mis on küpsised:

Küpsis on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kodulehe kasutaja veebilehitsejale (Internet Explorer, Chrome, Safari, Firefox jne) ning mis salvestatakse kasutaja arvuti või muu kasutatava seadme kõvakettale. Küpsised on kodulehe kasutajale turvalised ning ei ohusta kasutaja poolt kasutatavad seadet.

Milliseid küpsiseid kasutame:

Seansiküpsised – on vajalikud kodulehel navigeerimiseks ning erinevate funktsioonide kasutamiseks. Seansiküpsiste eesmärg on tagada kodulehe täisfunktsionaalsus ja tõrgeteta toimivus. Seansiküpsused kustutatakse automaatselt kasutaja seadmest veebilehitseja sulgemisel.

Analüütilised küpsised – on vajalikud kodulehe kasutusharjumuste määramiseks. Analüütiliste küpsiste abil kogutud info alusel saame reinvest.ee kodulehte muuta vastavalt kasutajate käitumisele mugavamaks ja loogilisemaks. Analüütilised küpsised ei kogu infot kasutaja seadmest, mille abil oleks võimalik kasutajat tuvastada, kuid hoitakse alles pikemalt, et salvestada kasutaja harjumused ja tuvastada korduvkülastusi.

Kuidas küpsiseid hallata ja kustutada:

Kasutaja saab kustutada kõik juba seadmesse salvestatud küpsised, kustutades oma veebilehitseja sirvimisajaloo. See kõrvaldab kõik küpsised kõikidest külastatud kodulehtedest. Nii võite kaotada ka osa salvestatud teabest (nt salvestatud sisselogimisandmed, eelistused jne).

Konkreetse kodulehe põhiste küpsiste haldamiseks vaadake üle oma eelistatud veebilehitseja privaatsuse ja küpsiste seaded.

Enamiku veebilehitsejaid saab seadistada nii, et küsiseid kasutaja seadmesse ei salvestataks, kuid selliselt juhul peate käsitis kohandama teatavaid eelistusi iga kord, kui kodulehekülge külastate ning mõned teenused ja funktsioonid ei pruugi üldse toimida.

Kinnitame, et kasutame küpsiste kasutamisest kogutud infot vaid üksnes meie kodulehega seotud eesmärkidel.