Re invest OÜ, kinnisvara tagatisel laenu ehk hüpoteeklaenu andja.

Ärilaen kinnisvara tagatisel plaanide teostamiseks

Re Invest » Ärilaen ettevõttele

Enda äriga alustamine on keeruline protsess ning nõuab tihti suuri investeeringuid. Küll aga on võimalik võtta ärilaen alustavale ettevõttele tingimusel, et teil on olemas tagatis. Loomulikult kaasnevad sellega riskid, kuid ilma vajaliku kapitalita ei ole võimalik enda äri kiiresti käima saada ning kasumlikuks muuta. Ettevõtte kasvatamine on äärmiselt oluline ning seda tuleb teha läbimõeldult. Kaalutletud plaani ja laenamise juures võite olla kindlad, et asjad liiguvad paremuse poole.

Re Invest OÜ on enda pikkade kogemustega väga heaks partneriks. Saame teile pakkuda laenu tingimustel, mis on mõlemale osapoolele sobilikud ja mõistlikud. Tänu tagatiseks oleva kinnisvara väärtusele on võimalik saada oluliselt suuremad laenusummad, kui seda võrrelda ilma tagatiseta laenudega. Mõtle oma plaan hoolikalt läbi, võta meiega ühendust ning teeme parima pakkumise.

Ärilaen aitab ettevõttel kiiremini areneda

Laen ärilistel eesmärkidel võib olla ettevõtte jaoks võimas vahend, võimaldades kiiremat kasvu ja laienemist. Üks olulisemaid ärilaenu eeliseid on võimalus investeerida ettevõtte infrastruktuuri, seadmetesse ja töötajatesse, ilma et oleks vaja pikka aega koguda vahendeid. See annab ettevõtjale võimaluse laiendada oma tegevust, siseneda uutele turgudele ja konkureerida suuremate ettevõtetega.

Teiseks, ärilaen annab ettevõttele paindlikkuse rahalise planeerimise osas. See võib aidata katta ootamatuid kulusid või investeerida uutesse äriprojektidesse, mis võivad lühikese aja jooksul tuua märkimisväärset tulu. Ärikrediidi olemasolu võimaldab ettevõttel reageerida kiiresti turumuutustele, muutes selle väärtuslikuks ressursiks muutuvate majandustingimuste korral.

Kolmandaks, ärilaen võib aidata tugevdada ettevõtte krediidiskoori. Regulaarne laenu tagasimaksmine õigeaegselt loob positiivse krediidiloo, mis võib tulevikus hõlbustada täiendavate laenude või krediitide saamist. Ärilaen käendusega ja kinnisvara tagatisega võib olla eriti oluline tegevust alustavate ettevõtete puhul, kes soovivad tugevdada oma usaldusväärsust finantsasutuste ja investorite silmis. 

Ärilaen võib olla katalüsaatoriks ettevõtte kiiremale kasvule ja edukale tulevikule.

Ärilaen ettevõttele muudab unistused reaalsuseks

Ärilaen ettevõtetele võib olla see, mis muudab ambitsioonikad unistused reaalsuseks. See annab ettevõtjatele võimaluse investeerida oma äri tulevikku, pakkudes vajalikku kapitali uute projektide käivitamiseks, olemasolevate laiendamiseks ja innovatsiooni toetamiseks. Tagatiseta ärilaen ei ole nii suur, kui tagatisega laen, seega mõelge enne vajadused hoolikalt läbi. Kui teil on idee, mis vajab rahalist toetust, võib laen anda teile vahendid selle teoks tegemiseks.

Ärilaenu eelised ettevõttele:

 • Investeerimine infrastruktuuri ja seadmetesse
 • Võimalus siseneda uutele turgudele
 • Paindlikkus ootamatute kulude katmiseks
 • Uute töökohtade loomine ja innovatsiooni toetamine
 • Krediidiskoori parandamine

Ettevõttele suunatud laenude tähtsus ja vajadus

Tihti kipuvad inimesed ära unustama, kui oluline on kapitali vajadus ettevõtte arengus. Loomulikult on võimalik vaikselt järjest kasvada, kuid kiireks kasvuks on raha vaja. 

Meie projektilaen aitab teil teha liigutusi kiiremini ning läbi selle jõudsalt oma ettevõtet kasvatada. Kui tegemist on tõesti hea äriplaaniga, siis on ärilaen kinnisvara tagatisel kindlasti mõistlikum lahendus. Vastasel juhul peate investoritele andma osa enda ettevõttest, kes lõikavad sellest kasu ka tulevastel aastatel.

Selgita välja enda täpsed vajadused ning esita meile taotlus. Vaatame selle esimesel võimalusel üle ja võtame teiega ühendust. Peale seda saate hoolikalt tutvuda tingimustega ning sobivusel allkirjastada lepingu. Peale nende tegevuste tegemist on teie ettevõttel suurem kapital ning saate selle kiirelt suunata ettevõtte kiiresse arengusse. Miks oodata pikki aastaid ja koguda vaikselt raha, kui on võimalik enda ettevõttele teha kiire areng.

Kinnisvara tagatisel laenu põhitingimused:

 • Laen kinnisvara tagatisel on mõeldud nii  eraisikule kui ka ettevõttele
 • Laenusumma alates 5 000 EUR kuni 300 000 EUR
 • Intessimäär alates 9% aastas
 • Laenu periood 1 kuu kuni 20 aastat. Kinnisvara tagatisel laen on võimalik tagastada ka ennetähtaegselt
 • Laenusumma kuni 70% tagatisega turuväärtusest, lisa tagatise korral kuni 100%
 • Laenu lepingutasu alates 1% laenu summast, kuid mitte vähem, kui 150 EUR
 • Laenu tagatiseks olevale kinnisvarale seatakse I järjekorra hüpoteek Re Invest OÜ kasuks
 • Laenuperioodi vältel peab tagatis olema kindlustatud hüpoteegi suuruses summas ning kindlustuspoliisil soodustatud isikuks märgitakse Re Invest OÜ

Ärilaen ettevõttele

Vajad käibevahendeid, laenu mõne projekti elluviimiseks või rahastada ootamatuid väljaminekuid? Võta meiega ühendust täites allolev taotlus. Kõik antud väljad on vajalikud taotluse esitamiseks. Tutvu ka meie privaatsuspoliitikaga.

  Part of re invest logo

  Re Invest OÜ